Multi Step Login (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Log in
sr: Пријави се

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sr: Систем није препознао корисничко име или лозинку. <a href=":password">Затражите нову лозинку уколико мислите да сте је заборавили?</a>
