Multi Step Login (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
th: ผู้ใช้ %name ยังไม่ถูกอนุญาตให้ใช้งาน หรือถูกบล็อคอยู่

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Login attempt failed from %ip.
th: พยายามเข้าสู่ระบบล้มเหลวจาก  %ip
