Multi Step Login (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ar: الاسم %name غير مفعل أو ممنوع.

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ar: اسم مستخدم غير معروف أو كلمة مرور غير معروفة. <a href=":password">نسيت كلمة المرور الخاصة بك؟</a>
