Multi Step Login (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: Login attempt failed from %ip.
az: %ip -dən daxil olmaq cəhdi uğursuz oldu.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
az: IP ünvanınızdan çoxlu uğursuz giriş cəhdləri. Bu IP ünvanı müvəqqəti olaraq bloklanıb. Daha sonra yenidən cəhd edin və ya <a href=":url">yeni parol tələb edin</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
az: Tanınmamış istifadəçi adı və ya parol. <a href=":password">Parolunuzu unutmusunuz?</a>
