Multi Step Login (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.
