Multi Step Login (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole aktivoitu tai se on suljettu.

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: Login attempt failed from %ip.
fi: Kirjautuminen epäonnistui IP-osoitteesta %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
fi: IP-osoitteestasi on tehty liian monta epäonnistunutta kirjautumisyritystä ja se on väliaikaisesti estetty. Yritä uudelleen tai <a href=":url">vaihda salasana</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
fi[0]: Tälle käyttäjätilille on ollut useampi kuin yksi epäonnistunut sisäänkirjautuminen ja tilin käyttö on tilapäisesti estetty. Yritä myöhemmin uudelleen tai <a href=":url">pyydä uusi salasana</a>.
fi[1]: Tälle käyttäjätilille on ollut useampia kuin @count epäonnistunut sisäänkirjautuminen ja tilin käyttö on tilapäisesti estetty. Yritä myöhemmin uudelleen tai <a href=":url">pyydä uusi salasana</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
fi: Tunnistamaton käyttäjä tai väärä salasana. <a href=":password">Unohditko salasanasi?</a>
