Multi Step Login (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.
