Multi Step Login (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lv: Neatpazīts lietotājvārds vai parole. <a href=":password">Vai aizmirsāt paroli?</a>
