Multi Step Login (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.
