Multi Step Login (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: The username %name has not been activated or is blocked.
pl: Nazwa użytkownika %name jest nieaktywna lub niedozwolona.

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.

en: Login attempt failed from %ip.
pl: Próba zalogowania się użytkownika z adresu %ip nie powiodła się.

en: %name is blocked or has not been activated yet.
pl: %name jest zablokowany lub jest nieaktywny.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl: Wykryto zbyt wiele nieudanych prób logowania z tego adresu IP.  Adres został tymczasowo zablokowany. Należy spróbować lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
pl[0]: Odnotowano więcej niż jedną nieudaną próbę logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.
pl[1]: Odnotowano więcej niż @count nieudane próby logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.
pl[2]: Odnotowano więcej niż @count nieudanych prób logowania na to konto. Konto zostało tymczasowo zablokowane. Należy spróbować później lub <a href=":url">poprosić o nowe hasło</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pl: Nierozpoznana nazwa użytkownika lub hasło. <a href=":password">Zapomniałeś hasła?</a>
