Multi Step Login (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sk: Príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie z vašej IP adresy. Vaša IP adresa je dočasne zablokovaná. Skúste to neskôr alebo <a href=":url">požiadajte o nové heslo</a>.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo. <a href=":password">Zabudli ste svoje heslo?</a>
