Community Accounting (5.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (57 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: System
ug: سېستىما

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Other
ug: باشقا

en: Signatures
ug: ئىمزا

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Balance
ug: بالانس

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: @count days
ug: @count كۈن

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
