Community Accounting (5.0.0-beta2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ
