Community Accounting (6.1.0-beta3) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Version
os: Верси

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: History
os: Истори
