Community Accounting (8.x-4.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (54 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Mode
ug: مودېل

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: System
ug: سېستىما

en: Send
ug: يوللاش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Signatures
ug: ئىمزا

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: People
ug: ئەزالار

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Balance
ug: بالانس

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Feedback
ug: قايتما

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ug: 允许空格；除英文句号（.）、横线（-）、单引号（'）和下划线（_）外的标点符号不允许。
