Community Accounting (8.x-4.0-alpha7) - en to si translation catalogue (35 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Payer
si: ගෙවන්නා

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: manager
si: කලමණාකරු

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: E-mail address
si: ඊ-මේල් ලිපිනය

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Appearance
si: පෙනුම

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Minimum
si: අවමය

en: Direction
si: දිශාව

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
