Community Accounting (8.x-4.0-beta1) - en to kk translation catalogue (60 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Payer
kk: Төлеуші

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Confirm
kk: Растау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Types
kk: Типтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Fields
kk: Өрістер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Signatures
kk: Қолтаңбалар

en: Full name
kk: Толық аты

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
kk: Бүкіл жүйелік e-mail-дер осы мекенжайға жіберілетін болады. Бұл e-mail мекенжайы жариялы болмайды, тек қана жаңа құпиясөзін немесе жаңалықтар, хабарламалар алу үшін қолдансаңыз болады.

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Keyword relevance
kk: Кілтсөздің қажеттілігі

en: Direction
kk: Бағыт

en: Notify user of new account
kk: Жаңа қолданушыға хабарлама жіберу

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
kk: Егер екі терминнің біреуін тапқыңыз келсе, онда терминдер арасына бас әріпті <strong>OR</strong> қойыңыз. Мысалы, <strong>иттер OR мысықтар</strong>.
