Community Accounting (8.x-4.0-beta10) - en to hr translation catalogue (103 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Currency
hr: Valuta

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Types
hr: Vrste

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Exclude
hr: Isključi

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Done
hr: Gotovo

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Fields
hr: Polja

en: Normal
hr: Normalno

en: Up
hr: Gore

en: Maximum
hr: Maksimum

en: System
hr: Sustav

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Week
hr: Tjedan

en: Other
hr: Ostalo

en: Signatures
hr: Potpisi

en: Users
hr: Korisnici

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Down
hr: Dolje

en: Template
hr: Predložak

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Period
hr: Točka

en: Workflow
hr: Tijek

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Form name
hr: Ime obrasca

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Participants
hr: Sudionici

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Context
hr: Kontekst

en: Only of the type(s)
hr: Samo ove vrste

en: Keyword relevance
hr: Značaj ključne riječi

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Direction
hr: Smjer

en: Notify user of new account
hr: Obavijesti korisnika o novom računu

en: Digest
hr: Sažetak

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Signature settings
hr: Postavke potpisa

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
hr: Razmaci su dopušteni; Interpunkcijski znakovi osim točke, crtice, apostrofa i donje crtice nisu dopušteni.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
