Community Accounting (8.x-4.0-beta10) - en to ka translation catalogue (66 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Payer
ka: გადამხდელი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Manage
ka: მართვა

en: Display
ka: ჩვენება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Done
ka: დასრულება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Fields
ka: ველები

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: System
ka: სისტემა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Other
ka: სხვა

en: Signatures
ka: ხელმოწერები

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Form name
ka: ფორმის სახელი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
