Community Accounting (8.x-4.0-beta12) - en to pa translation catalogue (36 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Signatures
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Signature settings
pa: ਦਸਤਖਤ ਸੈਟਿੰਗ
