Community Accounting (8.x-4.0-beta14) - en to et translation catalogue (151 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Payer
et: Maksja

en: Transactions
et: Tehingud

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Currency
et: Valuuta

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Manage
et: Halda

en: Display
et: Kuva

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: States
et: Olekud

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Exclude
et: Jäta välja

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Menu link
et: Menüülink

en: Sender
et: Saatja

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Normal
et: Tavaline

en: Up
et: Üles

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Volume
et: Maht

en: groups
et: grupid

en: System
et: Süsteem

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Recipient
et: Adressaat

en: Members
et: Liikmed

en: Week
et: Nädal

en: Now
et: Praegu

en: Other
et: Muu

en: Signatures
et: Allkirjad

en: Users
et: Kasutajad

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Down
et: Alla

en: Template
et: Mall

en: Authenticated users
et: Sisse loginud kasutajad

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Pending
et: Ootel

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
et: Toimiv e-posti aadress. Kõik kasutaja kontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. E-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste või teavituste saatmiseks.

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Period
et: Ajavahemik

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Reference
et: Viide

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Max
et: Maksimaalne

en: Transaction
et: Tehing

en: Balance
et: Bilanss

en: Changed
et: Muudetud

en: Received
et: Makstud

en: Transaction workflow
et: Tehingu töövoog

en: Transaction id
et: Tehingu id

en: Credit
et: Kreedit

en: Join
et: Liitu

en: Apply
et: Rakenda

en: Form name
et: Vormi nimi

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Minimum
et: Miinimum

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Context
et: Kontekst

en: Offset
et: Nihe

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Keyword relevance
et: Märksõnade asjakohasus

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Currencies
et: Päevakursid

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Direction
et: Suund

en: Creator
et: Looja

en: Admin
et: Administraator

en: Properties
et: Omadused

en: Notify user of new account
et: Teavita kasutajat uuest kontost

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Digest
et: Kokkuvõte

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Min
et: Minimaalne

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Signature settings
et: Allkirja sätted

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
et: Tühik, punkt, sidekriips, ülakoma ja allkriips on lubatud, ülejäänud kirjavahemärgid on keelatud.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Forever
et: Igavesti

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Many to one
et: Mitu ühele

en: Master
et: Peamine

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Button label
et: Nupu silt

en: @entity_type selection
et: @entity_type valik

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud
