Community Accounting (8.x-4.0-beta15) - en to mk translation catalogue (13 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
