Community Accounting (8.x-4.0-beta16) - en to bg translation catalogue (75 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Done
bg: Готово

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Filter
bg: Филтър

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Last access
bg: Последен достъп

en: System
bg: Система

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Recipient
bg: Получател

en: Other
bg: Други

en: Signatures
bg: Подписи

en: Users
bg: Потребители

en: Template
bg: Шаблон

en: Operation
bg: Действие

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Pending
bg: В изчакване

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bg: Валиден имейл адрес. Всички имейли от системата ще бъдат изпращани на този адрес. Този имейл няма да бъде публично показван и ще бъде използван само ако желаете да получите нова парола или някои новини и служебна информация.

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: Form name
bg: Име на формата

en: Participants
bg: Участници

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип

en: Keyword relevance
bg: Тежест на ключовата дума

en: Direction
bg: Посока

en: Notify user of new account
bg: Уведомява потребител за новия акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bg: Търсене за всяка от двете думи в големи букви <strong>OR</strong>. Например <strong>котки OR кучета</strong>.

en: Signature settings
bg: Настройки подписи

en: Search result
bg: Резултат от търсенето

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
