Community Accounting (8.x-4.0-beta16) - en to bo translation catalogue (112 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Types
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Up
bo: གོང་དུ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: System
bo: མ་ལག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Group members
bo: ཚོ་ཆུང་གི་ཁོངས་མི།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bo: ཁྲིམས་མཐུན་གྱི་གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་ཞིག་དགོས་པ་དང་། བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཡོངས་འདིའི་ནང་སྐུར་རྒྱུ་ཡིན། གློག་ཡིག་འདིའི་ནང་དོན་ཕྱི་ལ་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱ་རྒྱུ་མིན་པ་དང་། གསང་གྲངས་གསར་པ་དང་གསར་འགྱུར་དེ་བཞིན་བརྡ་ཐོ་བཅས་ལེན་སྐབས་གློག་ཡིག་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱ་རྒྱུ་ཡིན།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Form name
bo: རེའུ་མིག་གི་མིང

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Only of the type(s)
bo: རིགས་འདི་དག་ཁོ་ན་ཡིན་པ

en: Keyword relevance
bo: གནད་ཚིག་གི་འབྲེལ་བ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Notify user of new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བརྡ་གཏོང་བ

en: Digest
bo: Digest གསང་ཡིག

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་དང་ཟླ་བ

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
bo: ཆེ་བྲིས་OR སྤྱད་ནས་ཐ་སྙད་གཉིས་ནས་གང་རུང་ཞིག་འཚོལ་བ། དཔེར་ན། <strong>ཞི་མི་OR ཁྱི་</strong>ལྟ་བུ།

en: Mini
bo: ཆུང་བ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Signature settings
bo: མིང་རྟགས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
bo: སྟོང་འཐེབ་སྤྱད་ཆོག གཞན་ཡང་དབྱིན་ཡིག་རྫོགས་རྟགས. དང་འཕྲེད་ཐིག- དང་དྲངས་རྟགས' དང་འོག་ཐིག_ བཅས་ཀྱི་རྟགས་ལས་གཞན་གང་ཡང་སྤྱད་ཆོག

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ཕྱིར་འདོན་པ

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Date in the form of CCYYMMDD.
bo: CCYYMMDD་རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYYMM.
bo: YYYYMM རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།

en: Date in the form of YYYY.
bo: YYYY རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།
