Community Accounting (8.x-4.0-beta17) - en to ne translation catalogue (60 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Normal
ne: साधारण

en: Up
ne: माथि

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: System
ne: प्रणाली

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Keyword relevance
ne: सूचक शब्द

en: Direction
ne: दिशा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
