Community Accounting (8.x-4.0-beta19) - en to be translation catalogue (100 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: more
be: болей

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Types
be: Тыпы

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Path
be: Сцежка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Display
be: Паказ

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Done
be: Зроблена

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Normal
be: Нармальны

en: Maximum
be: Максімум

en: System
be: Сістэма

en: Send
be: Адаслаць

en: Owner
be: Уладальнік

en: Recipient
be: Адрасат

en: Week
be: Тыдзень

en: Now
be: Зараз

en: Other
be: Іншыя

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Template
be: Шаблон

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Pending
be: Чакае

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Form name
be: Імя формы

en: Until
be: Пакуль

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Minimum
be: Мінімум

en: @count days
be: @count дзён

en: Administrator
be: Адміністратар

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Context
be: Кантэкст

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)

en: Keyword relevance
be: Рэлевантнасць ключавога слова

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: Direction
be: Накірунак

en: Notify user of new account
be: Паведаміць карыстальніку аб новым рахунку

en: Digest
be: Дайджэст

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
be: <strong>OR</strong> з загалоўных літар шукае па любым з двух тэрмінаў. Напрыклад, <strong>каты ЦІ сабакі</strong>.

en: Signature settings
be: Настройкі подпісу

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
be: Прабелы дазваляюцца; пунктуацыя, за выключэннем кропак, знакаў пераносу, апострафаў і падкрэслівання -- забараняецца.

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Forever
be: Пастаянна

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: @entity_type selection
be: Выбар @entity_type
