Community Accounting (8.x-4.0-beta2) - en to ta translation catalogue (34 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Menu
ta: பட்டி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Your name
ta: உங்களுடைய பெயர்

en: E-mail address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
