Community Accounting (8.x-4.0-beta3) - en to af translation catalogue (74 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Payer
af: Betaler

en: Transactions
af: Transaksies

en: Private
af: Privaat

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Public
af: Publiek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Your name
af: Jou naam

en: To
af: Aan

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Normal
af: Normaal

en: Send
af: Stuur

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Signatures
af: Handtekeninge

en: Pending
af: Hangende

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
af: 'n Geldige e-pos addres. Alle e-pos vanaf die stelsel sal na díe addres gestuur word. Die e-pos addres word nie gepubliseer nie en sal slegs gebruik word indien u 'n nuwe wagwoord of sekere nuus of kennisgewings wil ontvang.

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Apply
af: Pas toe

en: Form name
af: Vormnaam

en: Language code
af: Taalkode

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Direction
af: Rigting

en: Notify user of new account
af: Laat weet die gebruiker van die nuwe rekening

en: Mini
af: Klein

en: - All -
af: - Alle -

en: Personal contact form
af: Persoonlike kontakvorm

en: Signature settings
af: Handtekening verstellings

en: Master
af: Meester
