Community Accounting (8.x-4.0-beta3) - en to eo translation catalogue (84 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Types
eo: Tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Logo
eo: Emblemo

en: Your name
eo: Via nomo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: To
eo: Al

en: Visibility
eo: Videbleco

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Fields
eo: Kampoj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Signatures
eo: Subskriboj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Apply
eo: Apliku

en: Form name
eo: Formulara nomo

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Mapping
eo: Mapigo

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)

en: Keyword relevance
eo: Ŝlosilvorta graveco

en: Direction
eo: Direkto

en: Notify user of new account
eo: Atentigu uzanton de nova konto

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
eo: Serĉu por unu el la du terminoj kun majusklaj literoj <strong>OR</strong>.Ekzemple, <strong>katoj OR hundoj</strong>.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Personal contact form
eo: Persona kontakta formularo

en: Signature settings
eo: Agordoj de subskriboj

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesitaj; interpunkciaj signoj ne estas permesitaj krom punktoj, strekoj, apostrofoj kaj substekoj.

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
