Community Accounting (8.x-4.0-beta3) - en to my translation catalogue (63 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Down
my: အောက်သို့

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
my: မှန်ကန်သည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ တစ်ခု ဖြစ်ရမည်။ ဤဝက်ဘ်ဆိုက်မှ ပေးပို့သည့် အီးမေးလ်များအားလုံး ထိုလိပ်စာသို့ ရောက်ရှိပါမည်။ သင့်အီးမေးလ်ကို အခြားသူများ မမြင်နိုင်ပါ။ သင့်အနေဖြင့် စကားဝှက်အသစ် တောင်းခြင်း၊ သတင်းစကား အသစ်များနှင့် အခြား သတိပေးချက်များကို ရယူသည့်အခါများတွင်လည်း ဤလိပ်စာကို သုံးပါမည်။

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်

[ctx: currency-type]
en: Acknowledgement
my: အသိအမှတ်ပြုမှု

[ctx: currency-type]
en: Exchange
my: အလဲအလှယ်

[ctx: currency-type]
en: Backed by a commodity
my: လူသုံးကုန် တစ်ခုဖြင့် ထောက်ပံ့ထားသည်။
