Community Accounting (8.x-4.0-beta4) - en to az translation catalogue (102 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Manage
az: İdarə et

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Module
az: Modul

en: Your name
az: Adınız

en: Menu link
az: Menyu linki

en: To
az: Kimə

en: Visibility
az: Görünüş

en: Fields
az: Sahələr

en: Up
az: Yuxarı

en: Maximum
az: Maksimum

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Appearance
az: Görünüş

en: Provider
az: Provayder

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Language code
az: Dil kodu

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: Keyword relevance
az: Açar söz uyğunluğu

en: Direction
az: İstiqamət

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Notify user of new account
az: İstifadəçini yeni hesab haqqında xəbərdar edin

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
az: <strong>OR</strong> böyük hərfi olan iki termindən birini axtarın. Məsələn, <strong>pişiklər və ya itlər</strong>.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
az: @intervalda %limit -dən çox mesaj göndərə bilməzsiniz. Biraz sonra yenidən cəhd edin.
