Community Accounting (8.x-4.0-beta4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: User interface
de: Aawänder-Oberflächi

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Summary
de: Zämefassig

en: Display
de: Aazeig

en: Done
de: Erlediget

en: Menu link
de: Menü-Verwys

en: E-mail address
de: E-Mail-Adrässe

en: Appearance
de: Darstellig

en: IP Address
de: IP-Adrässe
