Community Accounting (8.x-4.0-beta4) - en to hy translation catalogue (84 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: To
hy: Ում

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Up
hy: Վերև

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Provider
hy: Մատակարար

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Notify user of new account
hy: Տեղեկացնել օգտատիրոջը  նոր հաշվի մասին

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hy: Որենեք երկու տերմերից մեկը մեծատառով <strong>OR</strong>: Օրինակ՝ <strong> կատուներ OR շներ </strong>:

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
hy: Դուք չեք կարող ուղարկել  ավելի քան %limit հաղորդագրություն @interval - ում: Ավելի ուշ կրկին փորձեք:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ
