Community Accounting (8.x-4.0-beta4) - en to km translation catalogue (92 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Signatures
km: ​ហត្ថលេខា

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។ គ្រប់​អ៊ីមែល​ទាំងអស់​ដែល​បាន​​​​មក​ពី​ប្រព័ន្ធ​ នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​នេះ ។ អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​បង្ហាញ​​ជា​សាធារណៈ​ទេ ហើយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ទទួល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី ឬ​ចង់​ទទួល​ព័ត៌មាន​ជាក់លាក់ ឬ​សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​អ៊ីមែល​តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Form name
km: ឈ្មោះ​សំណុំ​បែបបទ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Only of the type(s)
km: តែ​ជា​របស់​ប្រភេទ

en: Keyword relevance
km: ទាក់ទង​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: Direction
km: ទិស

en: Notify user of new account
km: ជូន​ដំណឹង​អ្នក​ប្រើ​គណនី​ថ្មី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
km: ស្វែងរក​ពាក្យ​ទាំងពីរ​ដោយ <strong>OR</strong> ជា​អក្សរ​ធំ ។ ឧទាហរណ៍<strong>cats OR dogs</strong> ។

en: Personal contact form
km: ​​សំណុំ​បែប​បទ​​​ទំនាក់​ទំនង​ផ្ទាល់​ខ្លួន​

en: Signature settings
km: ការ​កំណត់​ហត្ថលេខា

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ញើ​សារ​ច្រើន​ជាង​ %limit ​នៅ​ក្នុង​ @interval បាន​ទេ​ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្តង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
km: ច​ន្លោះ​​ដែល​អនុញ្ញាត ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ លើក​លែង​តែ​សញ្ញា​ (.) សញ្ញា (-) សញ្ញា (') និង​សញ្ញា (_) ។

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែល​មាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅកាន់​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី <a href="@url">%name</a> ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
