Community Accounting (8.x-4.0-beta4) - en to lv translation catalogue (140 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Payer
lv: Maksātājs

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Private
lv: Privāts

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Public
lv: Publisks

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: States
lv: Stāvokļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Module
lv: Modulis

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: To
lv: Kam

en: Visibility
lv: Redzamība

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Fields
lv: Lauki

en: Normal
lv: Normāls

en: Up
lv: Augoša

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Appearance
lv: Izskats

en: more...
lv: vairāk...

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Down
lv: Dilstoša

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Pending
lv: Gaida

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi. Visi e-pasti no šīs sistēmas tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese nebūs pieejama publiski un tiks izmantota tikai, ja Jūs vēlēsieties saņemt jaunu paroli vai arī noteiktus jaunumus vai paziņojumus e-pastā.

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Reference
lv: Atsauce

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Balance
lv: Bilance

en: Changed
lv: Labots

en: Received
lv: Saņemts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Join
lv: Pievienoties

en: Ban
lv: Izmest

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Form name
lv: Formas nosaukums

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Minimum
lv: Minimums

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Keyword relevance
lv: Atslēgas vārdu atbilstība

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Direction
lv: Virziens

en: Properties
lv: Īpašības

en: Notify user of new account
lv: Paziņot lietotājam par jauno kontu

en: Uses
lv: Lieto

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Signature settings
lv: Paraksta iestatījumi

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lv: Lietotājvārdā drīkst izmantot atstarpes. Pieturzīmju lietošana nav atļauta izņemot punktu, defisi, apostrofu un apakšsvītru.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta jaunajam lietotājam <a href="@url">%name</a> uz e-pastu.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Many to one
lv: Daudzi pret vienu

en: Send yourself a copy
lv: Nosūtīt sev kopiju
