Community Accounting (8.x-4.0-beta6) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Used in
ht: Itilise nan

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
