Community Accounting (8.x-4.0-beta6) - en to mn translation catalogue (60 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Public
mn: Нийтийн

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Logo
mn: Лого

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Send
mn: Илгээх

en: Appearance
mn: Харагдац

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Language code
mn: Хэлний код

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
mn: Зайг зөвшөөрнө; таслал, дундуур зурас, апостоф болон доогуур зурсаас гадна цэг таслыг зөвшөөрөхгүй.
