Community Accounting (8.x-4.0-beta6) - en to ps translation catalogue (53 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Subject
ps: موضوع

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Public
ps: ټوليز

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Path
ps: يونلور

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Done
ps: ترسره شو

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: To
ps: ته

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: - All -
ps: - ټول -

en: Signature settings
ps: لاسليک امستنې

en: @label ID
ps: @label پېژند
