Community Accounting (8.x-4.0-beta7) - en to eu translation catalogue (126 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Payer
eu: Ordainketaren jabea

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Public
eu: Publikoa

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Exclude
eu: Baztertu

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Done
eu: Eginda

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Module
eu: Modulua

en: Your name
eu: Zure izena

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: To
eu: Nori

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Filter
eu: Iragazkia

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Fields
eu: Eremuak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Up
eu: Gora

en: Maximum
eu: Maximoa

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Members
eu: Kideak

en: Week
eu: Astea

en: Appearance
eu: Itxura

en: Signatures
eu: Sinadurak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Down
eu: Behera

en: Created date
eu: Sortze data

en: Full name
eu: Izen osoa

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eu: Eposta helbide baliodun bat. Sistemak bidaltzen dituen epostak helbide honetara bidaliko dira. Eposta helbide hau ez da publikoki plazaratuko. Nahi dituzun jakinarazpenak edo pasahitza berri bat jasotzeko besterik ez da erabiliko.

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Entity
eu: Entitatea

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Are you sure?
eu: zihur zaude?

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Join
eu: Lotu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form name
eu: Inprimakiaren izena

en: Used in
eu: Erabilita

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: Local
eu: Lokala

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: Direction
eu: Helbidea

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Notify user of new account
eu: Erabiltzailea bere kontu berriaz ohartarazi

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: - All -
eu: - Dena -

en: Personal contact form
eu: Kontaktatzeko formulario pertsonala

en: Signature settings
eu: Sinadura ezarpenak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
eu: ezin duzu %limit mezu baino gehiago bidali @interval-ko tartean. Geroxeago saiatu zaitez berriro.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eu: Erabili daitezkeen puntuazio ikurrak: hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), apostrofeak (') eta azpimarrak (_).

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Send yourself a copy
eu: Zeure buruari kopia bidali

en: @label ID
eu: @label ID-a
