Community Accounting (8.x-4.0-beta7) - en to oc translation catalogue (125 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Private
oc: Privat

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Types
oc: Tipes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Open
oc: Dobèrt

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Manage
oc: Gerir

en: Display
oc: Afichatge

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: States
oc: Estats

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Exclude
oc: Exclure

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Done
oc: Acabat

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Logo
oc: Lògo

en: Module
oc: Modul

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: To
oc: A

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Filter
oc: Filtrar

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Fields
oc: Camps

en: Up
oc: Naut

en: State
oc: Estat

en: Send
oc: Mandar

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Signatures
oc: Signaturas

en: Down
oc: Bas

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Full name
oc: Nom complet

en: Shared
oc: Partejat

en: Pending
oc: En espèra

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
oc: Una adreça electronica valida. Totes los messatges d'aqueste sistèma seràn mandats a aquesta adreça. Aquesta adreça serà pas renduda publica, e serà pas utilizada que se volètz obténer un senhal novèl o recebre personalament d'unas nòvas o avertiments.

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Entity
oc: Entitat

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?

en: Transaction
oc: Transaccion

en: Changed
oc: Modificat

en: Credit
oc: Crèdit

en: Apply
oc: Aplicar

en: Form name
oc: Nom del formulari

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Local
oc: Locale

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Only of the type(s)
oc: Solament del o dels tipes

en: Keyword relevance
oc: Pertinéncia dels mots claus

en: Responses
oc: Responsas

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Direction
oc: Direccion

en: Properties
oc: Proprietats

en: Notify user of new account
oc: Notificar a l'utilizaire la creacion de son compte novèl

en: Uses
oc: Usatges

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Successfully sent email to %recipient
oc: Corrièrs electronic envoyé a %recipient amb succès

en: Created year + month
oc: Annada + mes de creacion

en: Created year
oc: Annada de creacion

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
oc: Cerqueu per qualsevol dels dos tèrmes amb <strong>OR</strong> en majusculas. Per exemple, <strong>gossos OR gats</strong>.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Personal contact form
oc: Formulari de contacte personal

en: Signature settings
oc: Paramètres de signatura

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
oc: No podètz mandar mai de %limit messatges en @interval. Ensajatz-lo mai tard.

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
oc: Los espacis son autorizats ; la ponctuacion es pas autorizada a l'excepcion dels punts, jonhents, apostròfas o tirets basses.

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Output machine name
oc: Afichar lo nom sistèma

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Master
oc: Maître

en: Reply to
oc: Respondre

en: Date in the form of YYYYMM.
oc: Data jos la forma AAAAMM.

en: Date in the form of YYYY.
oc: Data jos la forma AAAA.
