Community Accounting (8.x-4.0-beta7) - en to sk translation catalogue (164 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Payer
sk: Platca

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Public
sk: Verejné

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Manage
sk: Spravovať

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Done
sk: Hotovo

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Module
sk: Modul

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: To
sk: Komu

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Fields
sk: Polia

en: Normal
sk: Normálny

en: Up
sk: Hore

en: Volume
sk: Objem

en: Income
sk: Príjem

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: Serial
sk: Sériový

en: Desc
sk: Zostupne

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Payments
sk: Platby

en: Members
sk: Členovia

en: Week
sk: Týždeň

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Signatures
sk: Signatúry

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Down
sk: Dolu

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Full name
sk: Celé meno

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Pending
sk: Čakajúce

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Reference
sk: Referencia

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Scope
sk: Rozsah

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Balance
sk: Zostatok

en: Changed
sk: Zmenené

en: Received
sk: Prijaté

en: Credit
sk: Kredit

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Limits
sk: Obmedzenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Form name
sk: Názov formulára.

en: Used in
sk: Použité v

en: Participants
sk: Účastníci

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Keyword relevance
sk: Relevancia kľúčových slov

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Currencies
sk: Meny

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Direction
sk: Smer

en: Rebuild index
sk: Preindexovať

en: Admin
sk: Administrátor

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Notify user of new account
sk: Upozorniť používateľa na nový účet

en: Uses
sk: Používa

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Min
sk: Minimálne

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
sk: Na vyhľadanie jedného z dvoch slov použite <strong>OR</strong>. Napr. <strong>mačka OR pes</strong>.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Signature settings
sk: Nastavenia podpisu

en: Currency name
sk: Názov meny

en: Use the plural
sk: Použite množné číslo

en: Balance over time
sk: Priebežný zostatok

en: Expenditure
sk: Výdavky

en: transactions
sk: transakcie

en: Currency Name
sk: Názov meny

en: Gross expenditure
sk: Hrubé výdavky

en: Transaction state
sk: Stav transakcií

en: Gross Income
sk: Hrubý príjem

en: Payee
sk: Príjemca

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Success message
sk: Správa o úspechu

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
sk: Nemôžte odoslať viac ako %limit správ za @interval. Skúste to neskôr.

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia s výnimkou bodky, spojovníka, apostrofu a podčiarkovníka nie je dovolená.

en: Type ID
sk: ID typu

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Reply to
sk: Odpovedať na

en: With selection
sk: S výberom

en: Calculated
sk: Vypočítaná

en: Send yourself a copy
sk: Poslať mi kópiu
