Community Accounting (8.x-4.0-beta8) - en to br translation catalogue (20 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Plugin
br: Lugant

en: Minimum
br: Izek

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel

en: Personal contact form
br: Furmskrid daremprediñ personel
