Community Accounting (8.x-4.0-beta8) - en to ga translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Your name
ga: Do ainm

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: Week
ga: Seachtain

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ga: Cuntas bailí ríomhphoist. Seolfar gach ríomhphost ón gcóras chuig an seoladh seo. Ní dhéanfar poiblí do sheoladh ríomhphoist, agus ní bhainfear úsáid as ach más mian leat pasfhocal nua a fháil nó nuacht nó fógraí áirithe a fháil trí ríomhphost.

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ga: Tá spásanna ceadaithe, ní cheadaítear poncaíocht seachas lánstadanna,  fleiscíní, uaschamóga agus fostríoca.
