Community Accounting (8.x-4.0-beta8) - en to sr translation catalogue (54 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Manage
sr: Управљај

en: Display
sr: Приказ

en: States
sr: Стања

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Exclude
sr: Изостави

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Your name
sr: Име

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Maximum
sr: Максимално

en: State
sr: Статус

en: Recipient
sr: Прималац

en: Provider
sr: Провајдер

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Minimum
sr: Минимално

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Direction
sr: Смер

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
