Community Accounting (8.x-4.0-beta9) - en to lt translation catalogue (126 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Payer
lt: Mokėtojas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Manage
lt: Valdyti

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Normal
lt: Normalus

en: Up
lt: Viršun

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: Serial
lt: Serija

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Members
lt: Nariai

en: Week
lt: Savaitė

en: Now
lt: Dabar

en: Signatures
lt: Parašai

en: Users
lt: Nariai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Down
lt: Žemyn

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Pending
lt: Laukiama

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Entity
lt: Esybė

en: All time
lt: Visi

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Balance
lt: Balansas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Received
lt: Gauta

en: Credit
lt: Kreditas

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Form name
lt: Formos pavadinimas

en: Used in
lt: Naudojama

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Administrator
lt: Administratorius

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Notify
lt: Įspėti

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Direction
lt: Kryptis

en: Admin
lt: Adminas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Digest
lt: Sisteminti

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

[ctx: currency-type]
en: Acknowledgement
lt: Pažymėjimas

[ctx: currency-type]
en: Backed by a commodity
lt: Prekės pagrindu

en: With selection
lt: Su pasirinktais
