myamazon (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Brazil
be: Бразілія

en: Japan
be: Японія

en: Germany
be: Германія

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: France
be: Францыя

en: India
be: Індыя

en: Italy
be: Італія

en: Mexico
be: Мексіка

en: Spain
be: Іспанія

en: United States
be: ЗША
