myamazon (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Japan
cs: Japonsko

en: Germany
cs: Německo

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: France
cs: Francie

en: India
cs: Indie

en: Italy
cs: Itálie

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Spain
cs: Španělsko

en: United States
cs: Spojené státy
