myamazon (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Canada
hy: Կանադա

en: China
hy: Չինաստան

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ
