myamazon (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Japan
kn: ಜಪಾನ್

en: Germany
kn: ಜರ್ಮನಿ

en: Canada
kn: ಕೆನಡಾ

en: China
kn: ಚೀನಾ

en: France
kn: ಫ್ರಾನ್ಸ್

en: India
kn: ಭಾರತ

en: Italy
kn: ಇಟಲಿ

en: Mexico
kn: ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: Spain
kn: ಸ್ಪೇನ್

en: United States
kn: ಯುನೈಟೆಡ್ ಸ್ಟೇಟ್ಸ್
