myamazon (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Japan
lv: Japāna

en: Germany
lv: Vācija

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: France
lv: Francija

en: India
lv: Indija

en: Italy
lv: Itālija

en: Mexico
lv: Meksika

en: Spain
lv: Spānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis
